![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Таких масштабних робіт госпіталь не бачив 30 років
До кінця року у Рівненському обласному госпіталі ветеранів, що у Клевані, завершать ремонт терапевтичного корпусу. Там працюватиме два оновлених терапевтичних і два оновлених неврологічних відділення. Проте, кількість ліжко-місць у самому корпусі не зміниться, їх, як і раніше, буде 100. Про роботи, які уже виконані у госпіталі ветеранів, розповідає начальник медустанови Андрій Бурачик:
З капітальних робіт - замінені вже тепло, вода, санвузли зроблені. Капітальні роботи усі зроблені. Зараз уже залишилась побілка, покраска, плафони, сітильники... Є надія, що до 1 січня і ці роботи буде завершено. Обладнання, меблі - усе є, зараз воно буде встановлюватися, якраз ці роботи і проводять.
До слова, у Рівненській ОДА уточнили, що подібних масштабних робіт у госпіталі не робили 30 років. Корпус утеплили, оновлені палати міститимуть кнопки виклику та будуть обладнані відеоспостереженням, матимуть окремі санвузли та душові кабіни. Реконструкція тривала близько двох років. На ремонт закладу спрямували майже 18 мільйонів гривень, з яких половина – з Державного фонду регіонального розвитку, решта – обласні кошти. Госпіталь розрахований на 240 місць.
На сьогодні у госпіталі окрім інших категорій пацієнтів перебуває і 74 бійця АТО, а від початку року таких пролікувалося більше 700 осіб.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК