У Клевані завершують ремонт госпіталя для ветеранів (ФОТО)

Таких масштабних робіт госпіталь не бачив 30 років

До кінця року у Рівненському обласному госпіталі ветеранів, що у Клевані, завершать ремонт терапевтичного корпусу. Там працюватиме два оновлених терапевтичних і два оновлених неврологічних відділення. Проте, кількість ліжко-місць у самому корпусі не зміниться, їх, як і раніше, буде 100. Про роботи, які уже виконані у госпіталі ветеранів, розповідає начальник медустанови Андрій Бурачик:

З капітальних робіт - замінені вже тепло, вода, санвузли зроблені. Капітальні роботи усі зроблені. Зараз уже залишилась побілка, покраска, плафони, сітильники... Є надія, що до 1 січня і ці роботи буде завершено. Обладнання, меблі - усе є, зараз воно буде встановлюватися, якраз ці роботи і проводять.  

До слова, у Рівненській ОДА уточнили, що подібних масштабних робіт у госпіталі не робили 30 років. Корпус утеплили, оновлені палати міститимуть кнопки виклику та будуть обладнані відеоспостереженням, матимуть окремі санвузли та душові кабіни. Реконструкція тривала близько двох років. На ремонт закладу спрямували майже 18 мільйонів гривень, з яких половина – з Державного фонду регіонального розвитку, решта – обласні кошти. Госпіталь розрахований на 240 місць.

На сьогодні у госпіталі окрім інших категорій пацієнтів перебуває і 74 бійця АТО, а від початку року таких пролікувалося більше 700 осіб. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень