У Клевані ледь не згорів чоловік

Його врятували надзвичайники

29 січня о 22:42 в чергову службу Головного управління ДСНС у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві смт. Клевань Рівненського району, на вулиці Л.Українки.

За вказаною адресою негайно виїхав черговий караул 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. На місці події з’ясувалось, що горить одноповерховий житловий будинок, за свідченням сусідів, в середині будинку можуть знаходитися люди. Рятувальники в складі  ланки газодимозахисників оперативно провели розвідку, в ході якої в одній із кімнат знайшли 43-річного господаря будинку. Чоловіка винесли на свіже повітря, та передали працівникам «швидкої».

Завдяки професійним та оперативним діям вогнеборців о 23:06 пожежу було локалізовано, а о 00:02 повністю ліквідовано, чим вдалося запобігти розповсюдження вогню на весь будинок. Внаслідок пожежі пошкоджено житлову кімнату, меблі та речі домашнього вжитку.

Обставини виникнення пожежі, її причину та обсяги збитків наразі з’ясовують фахівці.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень