Рівняни незадоволені поведінкою Порошенка

Вони скаржаться, що до Президента їх не пустили

Президент Петро Порошенко сьогодні завітав у Рівне, аби стати першим офіційним відвідувачем обласного Центру адміністративних послуг. Рівняни прийшли на зустріч із головою держави, проте не усім було дозволено привітатись із ним зблизька. Люди, здебільшого, обурились:

Проте найбільше невдоволеною була рівнянка Надія Степаненко. Їй, каже, поліція не давала можливості нормально подивитись на Президента і здалеку:

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко завітав до Рівненського ЦНАПу, отримав талон під № 1 і перевірив, як відвідувачі отримуватимуть послуги. Рівненський Центр адміністративних послуг Президент назвав одним із головних інструментів подолання корупції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень