ЦНАП у Рівному – це етап боротьби з корупцією, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко відкрив Центр надання адміністративних послуг у Рівному. Каже, подібні центри сприятимуть децентралізації та боротьбі з корупцією:

- Це ще один наш рубіж боротьби з корупцією. Це ще один крок для того, щоб зробити життя громадян кращим, для того, щоб створити мотивацію для людей, на власні очі переконатися, що ситуація з владою змінюється на краще. Отже, крок перший - це децентралізація, крок другий - це боротьба з корупцією.

За словами Порошенка, відкриття ЦНАПу стало можливим завдяки спільним зусиллям голови ОДА, обласної ради та міського голови Рівного.

Варто зауважити, що Президент прибув на Майдан Просвіти орієнтовно о 13.15. За кілька хвилин до того вулицю Кавказьку частково перекрили. Та після прибуття рух вулицею відновили, зараз на Кавказькій продовжують чергувати поліцейські.

Очікується, що Президент пробуде до 15.00.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень