У Херсоні узаконили вуличних котів

Що це означає

На позачерговій сесії Херсонської міськради депутати підтримали петицію місцевої жительки та визнали вуличних котів частиною екосистеми міста.

Багато з присутніх на сесії насміхалися над пропозицією мешканки Херсону, мовляв, чому ж тільки коти заслужили таке щастя? А як же горобці, миші та щури?

 

Втім, після тривалих обговорень депутати проголосували за петицію, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на видання Типовий Херсон.

Відтепер обслуговчі комунальні установи, ОСББ не повинні створювати навмисних перешкод для виконання котами їх природних функцій по знищенню гризунів.

Крім того, у місті мають забезпечити регулювання чисельності бездомних кішок шляхом стерилізації з обов'язковою вакцинацією, а також проводити з місцевими жителями роз'яснювальні роботи щодо важливості котів у екосистемі. 

Зауважимо, що у Рівному вуличних котів визнали частиною екосистеми ще у 2018 році.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень