У Грицьках зупинили видобуток бурштину

У 6 громадян вилучено приладдя, призначене для незаконного видобування каміння

Незаконну діяльність з видобування бурштинового каміння припинили 13.01.2016, працівники Сарненської місцевої прокуратури та Дубровицького відділення поліції Головного управління поліції в Рівненській області.

Так, у ході відпрацювання Дубровицького району правоохоронцями виявлено та припинено незаконну діяльність 6 мешканців району, які видобували в урочищі «Ореста» поблизу села Грицьки бурштин-сирець за допомогою мотопомпи кустарного виробництва. Її у старателів вилучено разом з іншим приладдям для незаконного видобутку сонячного каміння (пожежні рукави, водозабірник), а також автомобіль марки «УАЗ».

За вказаним фактом органами поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення). Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура.

На цей час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов’язаної із незаконним видобуванням бурштину.

Про це повідомив керівник Сарненської місцевої прокуратури Вадим Топольський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень