ON-LINE

У Городоцькому виправному центрі – проблеми: засуджених «експлуатують»

четвер, 02 травня 2019
Залучають до роботи без укладання трудових договорів
Городоцький виправний центр. Джерело - khpg.org.

Таке порушення виявили інспектори Держпраці під час планової перевірки виправного центру.

Про це повідомив начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю обласного управління Держпраці Юрій Морозюк:

- Порушення, яке ми виявили, це стаття 24, оформлення трудових відносин. Якщо просто казати, то в колонії не укладають трудових договорів із засудженими. Водночас нам складно прослідкувати, чи засудженим виплачують зарплату у повному обсязі. Адже суми залежать від фактичного виробітку, бо установа закрита, то ми не можемо перевірити ані виробітку, ані самих виплат.

Тим часом за справу взялась Рівненська місцева прокуратура.

- Встановлено, що в порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства у колонії було залучення засуджених до роботи без оформлення відповідних трудових угод. З метою усунення цих та інших порушень вимог законодавства заступником керівника місцевої прокуратури у лютому поточного року внесено вказівку начальнику Державної установи «Городоцький виправний центр».

 

Вказана вказівка в частині забезпечення трудових прав засуджених на цей час не виконана за відсутності врегульованого на законодавчому рівні механізму реалізації права засуджених на працю, — повідомила прес-служба прокуратури у відповіді на запит служби новин «Радіо Трек».

Крім того, прокуратурою області скеровувався відповідний лист до управління організації діяльності державних підприємств Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з інформацією Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України,

для врегулювання проблемних питань, які виникають при залученні засуджених до праці, зокрема укладення з ними договорів та сплати єдиного соціального внеску Міністерством юстиції України створено міжвідомчу робочу групу.

Поки результати її роботи нічого не відомо. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного