ON-LINE

У чому Рівненщина відстає від інших областей України: результати офіційного дослідження

середа, 22 березня 2017
Проводилося дослідження за 10 показниками

Загалом же Рівненська область серед 24 інших посіла 9 місце.

Однак, були як і показники, де Рівненщина займає лідерські позиції, так і ті, де відстає.

До прикладу, за показником «Децентралізація та діяльність органів місцевого самоврядування» Рівненська область перебуває на 7-му місці. Хоча й має на своєму рахунку аж 20 об’єднаних територіальних громад, все ж відстає від інших областей.

Однією з найбільших проблем регіону є корупція – за її рівнем наша область опинилася аж на 3 сходинці. Також досить низьким є рівень ЗМІ – 6 сходинка в рейтингу. Як відзначає експерт, причиною цьому є низька медіаграмотність, мала оплата праці. А також плинність кадрів.

Також, як відзначає учасник дослідження, експерт-політолог Віталій Лебедюк, найгірше те, що Україна на сьогодні не має тенденції до зростання рівня демократії:

За показниками організації Freedom House в нас немає тенденції до зростання рівня демократії. Ми потрапили в категорію країн, які за останні 10 років зазнали найбільших втрат за показником рівня демократії. Як і наші сусіди – Росія, як завжди, та Папуа Нова Гвінея – наші природні друзі на карті світу.

Втім, є показники, за якими Рівненщина серед лідерів. Це міжетнічні та міжконфесійні відносини, політична активність, партії та вибори, а також безпека та діяльність держадміністрацій.


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного