Бібліотека на Лебединці у Рівному стане зручною для всіх?

У Рівненській обласній науковій бібліотеці облаштовують безбар'єрний простір

Фото Радіо Трек. Лютий 2019-го.

Облаштування безбар'єрного простору, реконструкція приміщення та опорядження території – і це ще не повний перелік того, що зараз відбувається на будівельному майданчику обласної універсальної наукової бібліотеки у Рівному.

Фото - Рівненської ОДА.

Нагадаємо, такий проєкт фінансує Державний фонд регіонального розвитку, він став перехідним ще з минулого року.

Наскільки проєкт будівництва доступний для людей з інвалідністю, обговорили в облдержадміністрації. Серед присутніх – перший заступник голови ОДА Віталій Ундір, директор обласного департаменту будівництва та архітектури Ярослав Мазярчук, представник Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» Петро Поліщук.

- Нові державні будівельні норми містять близько сотні якісних змін для безпеки й комфорту людей з інвалідністю. Досі всі ДБН по створенню безбар’єрного простору для таких осіб носили суто рекомендаційний характер. Але тепер напрямок безпеки та доступності посилюється. Ми плануємо облаштувати відповідний пандус, спеціальний ліфт та санвузли. Усе для комфорту та безпеки маломобільних груп населення, — розповідає Віталій Ундір.

На будівельному майданчику вже замінили вікна на енергоефективні та утеплили фасад. Зараз спеціалісти працюють над утепленням даху з використанням покрівельної мембрани. Встановлюють спеціальні конструкції для того, щоб вода стікала з даху.

Також будівельники ще працюватимуть над заміною опалення, доведення до сучасного рівня системи пожежогасіння та влаштування протирадіаційного укриття.

- Ми очікуємо найголовнішого покращення комфортного перебування у закладі для осіб з інвалідністю. Я сам працюю в бібліотеці й не на словах знаю, наскільки важливими є доступність та комфорт таких закладів для людей з інвалідністю, — розповідає Петро Поліщук.

Нагадаємо, цього року прийняли нові ДБН, згідно з якими усі соціальні заклади повинні бути серед іншого облаштовані пандусами, повідомляють у прес-службі Рівненської ОДА.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень