ON-LINE

Поліклініка радянського зразка змінює обличчя заради маленьких рівнян (ФОТО)

вівторок, 04 червня 2019
Йдеться про ремонт у амбулаторіях ЦПМСД «Північний», що на Грушевського

Активні ремонтні роботи нині тривають у приміщені дитячої поліклініки №3, що на вулиці Грушевського. Слід зазначити, що приміщення поліклініки перебуває у власності у дитячої міської лікарні. Проте частину поверхів тут винаймає в оренду ЦПМСД «Північний» і саме тут працюють лікарі 3-ї та 4-ї амбулаторій медзакладу.
 

Як розповіли нам в інформаційному центрі КНП (комунального неприбуткового підприємства) «Північний» ремонтні роботи розпочали ще у 2018 році. Оновлення кабінетів лікарів, коридорів і навіть вбиралень проводить як міська лікарня, так і ЦПМСД «Північний».


Завершити ремонт планують у 2020 році. Тривалість робіт викликана в першу чергу тим, що заклад постійно працює і приймає маленьких пацієнтів.

Зупинити роботу поліклініки, щоб одномоментно зробити ремонт — просто неможливо, адже тут обслуговують понад 20 тисяч дітей.

На сьогодні на проведення ремонтних робіт витрачено близько 200 тисяч гривень, які виділили з місцевого бюджету та відповідно до медреформи з Національної служби здоров’я України.

Нині ЦПМСД «Північний» в орендованих приміщеннях поліклініки провів поточний ремонт:

 • санітарної кімнати 3 поверху
 • кабінету профілактичних щеплень
 • кабінетів здорової дитини
 • кабінету приймання на 2 поверсі
 • часткова заміна дверей 3 поверху


До того ж, батькам і дітям облаштовують зручні місця очікування. У коридорах встановили зручні дивани і монітори. Тут крім повідомлень про режим роботи закладу і графіку приймання лікарів транслюватимуть мультфільми. ЦПМСД «Північний» уже має укладені угоди щодо публічного відтворення контенту для дітей.

За необхідності медзаклад закупить додаткові монітори для показу графіку роботи лікарів.

В інфоцентрі КНП «Північний» зазначають, що в перспективі обговорюватимуть з міською дитячою лікарнею, можливість функціональних змін. Як, наприклад, облаштування зручнішого приміщення для дитячих візочків чи перенесення лабораторії забору аналізів з 5-го на більш зручний поверх.


На сьогодні у 3 та 4 амбулаторіях ЦПМСД «Північний» на Грушевського, 11 працює 59 працівників. З них 22 лікарі педіатри та 2 сімейних лікарі, які обслуговують понад 20 тисяч дитячого населення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Знайдено пенсійне посвідчення

  У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
 • Знайдено пенсійне посвідчення

  Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
 • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

  У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного