Поліклініка радянського зразка змінює обличчя заради маленьких рівнян (ФОТО)

Йдеться про ремонт у амбулаторіях ЦПМСД «Північний», що на Грушевського

Активні ремонтні роботи нині тривають у приміщені дитячої поліклініки №3, що на вулиці Грушевського. Слід зазначити, що приміщення поліклініки перебуває у власності у дитячої міської лікарні. Проте частину поверхів тут винаймає в оренду ЦПМСД «Північний» і саме тут працюють лікарі 3-ї та 4-ї амбулаторій медзакладу.
 

Як розповіли нам в інформаційному центрі КНП (комунального неприбуткового підприємства) «Північний» ремонтні роботи розпочали ще у 2018 році. Оновлення кабінетів лікарів, коридорів і навіть вбиралень проводить як міська лікарня, так і ЦПМСД «Північний».


Завершити ремонт планують у 2020 році. Тривалість робіт викликана в першу чергу тим, що заклад постійно працює і приймає маленьких пацієнтів.

Зупинити роботу поліклініки, щоб одномоментно зробити ремонт — просто неможливо, адже тут обслуговують понад 20 тисяч дітей.

На сьогодні на проведення ремонтних робіт витрачено близько 200 тисяч гривень, які виділили з місцевого бюджету та відповідно до медреформи з Національної служби здоров’я України.
[media=146775]

Нині ЦПМСД «Північний» в орендованих приміщеннях поліклініки провів поточний ремонт:

  • санітарної кімнати 3 поверху
  • кабінету профілактичних щеплень
  • кабінетів здорової дитини
  • кабінету приймання на 2 поверсі
  • часткова заміна дверей 3 поверху


До того ж, батькам і дітям облаштовують зручні місця очікування. У коридорах встановили зручні дивани і монітори. Тут крім повідомлень про режим роботи закладу і графіку приймання лікарів транслюватимуть мультфільми. ЦПМСД «Північний» уже має укладені угоди щодо публічного відтворення контенту для дітей.

За необхідності медзаклад закупить додаткові монітори для показу графіку роботи лікарів.

В інфоцентрі КНП «Північний» зазначають, що в перспективі обговорюватимуть з міською дитячою лікарнею, можливість функціональних змін. Як, наприклад, облаштування зручнішого приміщення для дитячих візочків чи перенесення лабораторії забору аналізів з 5-го на більш зручний поверх.


На сьогодні у 3 та 4 амбулаторіях ЦПМСД «Північний» на Грушевського, 11 працює 59 працівників. З них 22 лікарі педіатри та 2 сімейних лікарі, які обслуговують понад 20 тисяч дитячого населення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень