Поліклініка радянського зразка змінює обличчя заради маленьких рівнян (ФОТО)

Йдеться про ремонт у амбулаторіях ЦПМСД «Північний», що на Грушевського

Активні ремонтні роботи нині тривають у приміщені дитячої поліклініки №3, що на вулиці Грушевського. Слід зазначити, що приміщення поліклініки перебуває у власності у дитячої міської лікарні. Проте частину поверхів тут винаймає в оренду ЦПМСД «Північний» і саме тут працюють лікарі 3-ї та 4-ї амбулаторій медзакладу.
 

Як розповіли нам в інформаційному центрі КНП (комунального неприбуткового підприємства) «Північний» ремонтні роботи розпочали ще у 2018 році. Оновлення кабінетів лікарів, коридорів і навіть вбиралень проводить як міська лікарня, так і ЦПМСД «Північний».


Завершити ремонт планують у 2020 році. Тривалість робіт викликана в першу чергу тим, що заклад постійно працює і приймає маленьких пацієнтів.

Зупинити роботу поліклініки, щоб одномоментно зробити ремонт — просто неможливо, адже тут обслуговують понад 20 тисяч дітей.

На сьогодні на проведення ремонтних робіт витрачено близько 200 тисяч гривень, які виділили з місцевого бюджету та відповідно до медреформи з Національної служби здоров’я України.
[media=146775]

Нині ЦПМСД «Північний» в орендованих приміщеннях поліклініки провів поточний ремонт:

  • санітарної кімнати 3 поверху
  • кабінету профілактичних щеплень
  • кабінетів здорової дитини
  • кабінету приймання на 2 поверсі
  • часткова заміна дверей 3 поверху


До того ж, батькам і дітям облаштовують зручні місця очікування. У коридорах встановили зручні дивани і монітори. Тут крім повідомлень про режим роботи закладу і графіку приймання лікарів транслюватимуть мультфільми. ЦПМСД «Північний» уже має укладені угоди щодо публічного відтворення контенту для дітей.

За необхідності медзаклад закупить додаткові монітори для показу графіку роботи лікарів.

В інфоцентрі КНП «Північний» зазначають, що в перспективі обговорюватимуть з міською дитячою лікарнею, можливість функціональних змін. Як, наприклад, облаштування зручнішого приміщення для дитячих візочків чи перенесення лабораторії забору аналізів з 5-го на більш зручний поверх.


На сьогодні у 3 та 4 амбулаторіях ЦПМСД «Північний» на Грушевського, 11 працює 59 працівників. З них 22 лікарі педіатри та 2 сімейних лікарі, які обслуговують понад 20 тисяч дитячого населення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень