ON-LINE

У Рівному реконструюють трансформаторну підстанцію, що відповідає за Північний і частину центру міста

вівторок, 11 червня 2019
«Рівнеобленерго» уже розпочали ці роботи

Відповідно до Інвестиційної програми «Рівнеобленерго» на 2019 рік, енергетики розпочали реконструкцію розподільчої трансформаторної підстанції на вулиці Князя Володимира, 71.

Це обладнання забезпечує електропостачання мікрорайонів Північний, Грабник, центральної частини міста, зокрема вулиць Петлюри, Кавказької, Соборної, проспекту Мир.

Вартість робіт складає 5,7 млн грн. Тут буде встановлено додатковий резервний силовий трансформатор, замінено всі наявні комірки 10 та 0,4 кВ на більш сучасні в комплекті з вакуумними вимикачами виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури, передбачено також налаштування засобів диспетчерського та технологічного управління, пожежної та охоронної сигналізації.

Попередньо завершити реконструкцію планують у вересні 2019 року.

 І хоча «Рівнеобленерго» намагатиметься мінімізувати планові знеструмлення, пов’язані з реконструкцією. А в майбутньому робота підстанції забезпечить більш надійне електропостачання.

На реалізацію заходів інвестиційної програми, затвердженої НКРЕКП, у 2019 році «Рівнеобленерго» використає майже 21,2 млн гривень на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення обладнання Рівненського міського району електричних мереж.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного