Благодійні швидкі від Ахметова обійдуться бюджету Рівненщини у 200 тисяч гривень

Їх надійшло дві

Про необхідність виділення 200 тисяч гривень з обласного бюджету на реєстрацію автомобілів швидкої допомоги, які надійшли, як благодійна допомога від Фонду Ріната Ахметова, говорили на засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я.

Швидкі дістануться обласному центру екстреної медичної допомоги. Тож саме йому потрібно тепер надати кошти.

На питання, чому реєстрація автомобілів для перевезення хворих така дорога, заступник начальника обласного управління охорони здоров'я Ігор Добровольський відповів так:

Це ж не від нас залежить. Це закон про реєстрацію автомобілів. Внесення до Пенсійного фонду, перша реєстрація автомобілів, згідно з об’ємом, згідно з тим усім. Вона нині така є - 90 тисяч за один автомобіль.

Депутатська комісія такі видатки погодила. Також центру екстреної меддопомоги вирішили спрямувати 2,8 мільйона гривень на паливно-мастильні матеріали. Тепер ще такий розподіл коштів має схвалити обласна рада на сесії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень