Деякі ВПО будуть змушені повернути державні виплати. Хто саме і чому?

Вже відомо, як зараз перевіряють законність отримання таких виплат

В Україні є спеціальні механізми перевірки ВПО за місцем задекларованого місця проживання, де вона зареєструвалася як внутрішньо переміщена особа. Про це в інтерв'ю «Українському радіо» розповіла очільниця Мінсоцполітики Оксана Жолнович.

Міністерка каже, що в Україні вже відновили перевірки Національної соціальної сервісної служби:

– У нас є моніторинг. Коли людина повертається до місця свого постійного проживання, то вона пише заяву про припинення виплат ВПО. Якщо ж вона повернулася додому і продовжує отримувати таку допомогу, то виплати будуть припинені і будуть здійснені заходи щодо повернення такої допомоги. Є механізми перевірки ВПО за місцем того задекларованого місця проживання, де вона є ВПО, – роз’яснює Жолнович.

Вона додає, що якщо людини немає за вказаним місцем проживання і вона не перемістилася кудись далі, не вказуючи при цьому нового місця, то така особа не може користуватися відповідними грошовими виплатами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень