У яких випадках вам можуть не виплачувати зарплату  

І що з цим робити

Війна внесла корективи до усіх сфер нашого життя. Торкнулися ці зміни і трудових відносин.

І найбільше на сьогодні українців цікавить питання виплати зарплат.

Трудові відносини, зокрема й виплата зарплати під час воєнного стану, регламентовані Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Ст. 10 цього закону регламентує, зокрема, виплату заробленого найманим працівникам і водночас роз’яснює, у яких випадках можлива невиплата зарплати. Законодавчі нюанси роз’яснили в управлінні Держпраці у Полтавській області.

Так, роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати.

 

Роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці лише у тому разі, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або інших обставин непереборної сили.

Однак звільнення його від відповідальності за невчасну оплату праці не звільняє його від обов’язку виплати зарплати.

У разі неможливості своєчасної виплати заробітної плати внаслідок ведення бойових дій термін виплати заробітної плати може бути відстроченим до моменту відновлення діяльності підприємства. Але гроші віддати вам зобов’язані.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень