У «Володаря перснів» - новий власник: чого чекати фанатам Середзем’я?

Права купила компанія, що створює відеоігри

Постер з мережі
Постер з мережі

Шведська компанія Embracer Group купила права на літературні версії «Володаря перснів» і «Гобіта», а також на їхню адаптацію в інші формати.

Суму угоди не називають.

Оскільки Embracer Group спеціалізується на відеоіграх іграх, імовірно, що саме їх будуть насамперед створювати за всесвітом Толкіна.

Але, як зазначили в компанії, вони зацікавлені також і в інших форматах. Це можуть бути окремі фільми про персонажів саги на кшталт Арагорна чи Гендальфа.

Підрозділ Embracer Group - Asmodee Group вже має права випускати настільні і карткові ігри за всесвітом «Володаря перснів». Ця ліцензія у компанії – одна з науспішніших, сумарно вони випустили з десяток настолок із більш як сотнею розширень.

Але точно можна стверджувати, що нас чекає багато нового контенту по «Володарю перснів» - у компанії вже заснували окремий підрозділ Middle-earth Enterprises, який створений суто для проєктів за всесвітом Середзем’я.

Джерело: Dev.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень