ON-LINE

У США створюють відеогру на основі «Лісової пісні» Лесі Українки

четвер, 21 квітня 2016

Американська компанія Colabee Studios завершує створення гри «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки, драма-феєрія «Лісова пісня», пише Watcher.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», автори гри вирушили в експедицію на Волинь, звідки родом Леся Українка, та природа якої надихнула її на створення драми.

«Місія нашого візиту - поглиблення розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також зустрічі з експертами культури та вивчення традиційної культури», – розповідають розробники гри. Деталі, які їм вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

Colabee Studios – міжнародний колектив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони спеціалізуються на розробці ігор, що розкривають культуру окремих народів. Наприклад, торік вони випустили гру «Never Alone» про культуру інупіатів, однієї з корінних груп Аляски. Гру відзначили премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного