У США створюють відеогру на основі «Лісової пісні» Лесі Українки

Американська компанія Colabee Studios завершує створення гри «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки, драма-феєрія «Лісова пісня», пише Watcher.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей.

Щоб максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», автори гри вирушили в експедицію на Волинь, звідки родом Леся Українка, та природа якої надихнула її на створення драми.

«Місія нашого візиту - поглиблення розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також зустрічі з експертами культури та вивчення традиційної культури», – розповідають розробники гри. Деталі, які їм вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

Colabee Studios – міжнародний колектив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони спеціалізуються на розробці ігор, що розкривають культуру окремих народів. Наприклад, торік вони випустили гру «Never Alone» про культуру інупіатів, однієї з корінних груп Аляски. Гру відзначили премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень