У тролейбусах та маршрутках Рівного – обмеження для пільговиків

Бо на роботу складно діставатись, зокрема медикам

У Рівному обмежать проїзд пільговиків у громадському транспорті. Таке рішення прийняли під час міської комісії з ТЕБ та НС.

Обмежити перевезення пільговиків у пікові години в громадському транспорті вирішили, бо на роботу складно діставатись, зокрема, працівникам закладів критичної інфраструктури.

Обмежити пільгове перевезення з 10 до 16 години, крім: ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни; членів сім’ї загиблих учасників АТО, ООС; дітей з багатодітних сімей, з інвалідністю із закладів «Пагінець» та «Особлива дитина», сиріт; людей з інвалідністю І групи, – сказав начальник управління транспорту і зв'язку Рівного Іван Фурлет.

Контролювати це повинні самі водії та кондуктори. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень