У серпні на Рівне чекає міжнародна резиденція «ART JAZZ School 2021» (ФОТО)

Для людей, які живуть джазом, підготували навчальні курси та авторські лекції і майстер-класи від 7 топових представників джазової та фольклорної сцени з України, Польщі та Німеччини

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ» продовжує програму резиденцій і цього разу презентує нову освітню можливість для студентів вищих освітніх музичних закладів України із кафедр джазової музики, джазового вокалу та фольклорного співу, а також джазових музикантів, джазових вокалістів і фольклорних виконавців віком від 17 до 30 років, які відчувають потребу у додатковій якісній освіті ????

Вже у серпні в Рівному відбудеться міжнародна резиденція «ART JAZZ School 2021» за участі 7 професійних викладачів з України, Польщі та Німеччини - топових представників джазової та фольклорної сцени, які мають відповідний міжнародний досвід викладання та виступів ????

З 19 по 28 серпня в освітній резиденції «ART JAZZ School 2021» на базі Інституту мистецтв РДГУ діятимуть класи зі спеціальностей:

 • бас-гітара, труба, тромбон-саксофон, клавішні, барабани тощо;
 • основи ритму у сучасному джазі для ударних інструментів;
 • взаємодія в ансамблі та основним напрямкам розвитку імпровізації;
 • етноджазовий вокал та композиція;
 • курс вокальної імпровізації «Vocal summit» - велика революційна течія у світі вокалу, яку у 1983 році започаткували Bobby Mcferrin, Urszula Dudziakа, Jay Clayton, Bob Stoloff та Jeane Lee, що на теренах України буде викладатися вперше;
 • курс «Традиційний сольний та гуртовий поліський спів».

Щоденно протягом 4 годин кожна із секцій учасників резиденції займатиметься окремо, а на 4-годинних заняттях з так званого вокального та інструментального «комбо» учасники співіснуватимуть в одній музичній площині та опрацьовуватимуть музичний матеріал.

Окрім цього викладачі освітньої резиденції запропонують учасникам ще й авторські лекції та майстер-класи міжнародного рівня неформальної музичної освіти:

 • «Основи ритму в сучасному джазі та гра в ансамблі»;
 • «Прості та складні розміри, поліритмія»;
 • «Використання гітарних педалей ефектів на духових інструментах у сучасній імпровізаційній музиці»;
 • «Карта світу у дзеркалі World Music»;
 • «Бенд Менеджмент» - лайфхаки щодо організації, планування, та управління власним музичним проєктом;
 • «Технології успадкування етнокультурної спадщини Рівненського Полісся»;
 • «Історія джазу та 5 джазових виконавців, які змінили джаз».

⏩ Окрім освітньої складової, резиденція матиме і мистецьку частину у вигляді джем-сейшенів, етнічного івенту, концерту викладачів та спільного фінального музичного перформансу з використанням мультимедійних технологій на сцені міжнародного джазового фестивалю «ART JAZZ 2021» у Рівному, де учасники резиденції презентують мистецький продукт, створений в ході освітньої резиденції. Участь в програмі є безкоштовною.

➡️ Потенційним учасникам потрібно до 30 липня 2021 року заповнити анкету і показати, що вони вміють, записавши коротеньке відео. Його оцінять викладачі резиденції, які і прийматимуть рішення, хто проходить до «ART JAZZ School 2021».

Учасникам компенсується проживання та обіди.

 

Водночас транспорт до/з Рівного та ПЛР-тест (за відсутності сертифіката вакцинації) є власним внеском учасника, наголошують організатори.

✅ Подати заявку на участь можна тут:

подача заявки

✅ Більше про подію знайдете тут:

резиденція «ART JAZZ School 2021» 

✅ Також «ART JAZZ School 2021» є і в соцмережах Facebook та Instagram.

Зауважимо, що програма реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду командою фестивалю «ART JAZZ» і стане третьою щорічною навчальною резиденцією для музикантів у Рівному.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень