У Росії затримали українського консула

Перші подробиці

Консула України Олександра Сосонюка затримали в ході спецоперації в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Апостроф із посиланням на агентство ТАСС.

Російські силовики звинувачують консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка в «отриманні закритої інформації з баз даних правоохоронних органів і ФСБ».

«16 квітня в Санкт-Петербурзі в ході зустрічі з росіянином Сосонюк отримав інформацію закритого характеру, що містить бази даних правоохоронних органів і ФСБ Росії.

 

Затриманим на місці злочину виявився український дипломат - консул Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк», - сказано в повідомленні

ФСБ.

Російські силовики також додали, що діяльність українського дипломата Олександра Сосонюка нібито «має явний ворожий характер щодо Російської Федерації».

Щодо консула Генерального консульства України «будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права».

Відповідно до міжнародних норм, дипломати володіють недоторканістю у країні, в якій вони працюють, але їх можна позбавити права перебування в разі порушення закону або ворожих дій. Як випливає з Віденської конвенції, держава перебування може в будь-який час повідомити акредитовану державу, що глава представництва або інший дипломатичний працівник є персоною нон грата і його перебування в країні неприйнятне.

Затримання у Санкт-Петербурзі консула України - це чергова провокація Росії.

 

 

Український МЗС вже готує відповідь для дипломатів РФ.

 

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін у суботу, 17 квітня, передає УНН.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень