У Росії влаштували чемпіонат зі швидкісного копання могил

Чемпіонат називається «Могильне свавілля»

У новосибірському парку «Кам'янка» при крематорії пройшов чемпіонат з копання могил - «Могильне свавілля». Про це повідомляє УНН з посиланням на російський телеканал 360.

Згідно з умовами змагань, учасникам необхідно було викопати на швидкість могилу розміром: 200 см в довжину, 80 см в ширину і 160 см в глибину. Брати участь міг будь-який діючий працівник ритуальної служби, з будь-якого регіону Росії і країн СНД у віці від 18 років.

Участь у змаганні взяли вісім команд, в кожній з яких по дві людини, з п'яти регіонів РФ.

За правилами конкурсу, переможе та команда, чия могила виявиться глибше та акуратніше.

Перевіряло роботу журі за допомогою справжньої труни.

Крім того, за перемогу у всеросійському змаганні зі швидкісного копання могил були передбачені призи: за 1-е місце - 30 тис. рублів (11 162 гривні), за 2-е - 20 тис. рублів (7 441 гривня), а за 3-е - 10 тис. рублів (3 720 гривень).

За словами організаторів заходу, «Могильне свавілля» повинно підвищити рівень виконання похоронних робіт і приверне увагу молоді до професії працівника ритуальних послуг.

Переможцями стали батько і син Вадим і Сергій Голованови з Омської області, їм дістався головний приз в 30 тисяч рублів. Могилу вони викопали за 38 хвилин і 34 секунди.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень