У Рівному знову «зашквар» через стоматологію. У мерії жорстко реагуватимуть

Перевірки вже почалися

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Службове розслідування через відмову у наданні ургентної допомоги дитині проводять у міській стоматполіклініці. Йдеться про інцидент, що стався вихідними. Рівнянка Оксана Кравець

привела свою 5-річну дочку з гострим зубним болем до лікарів, але перед жінкою зачинили двері й заявили, що «дитина не виглядає хворою».

Допомогу дівчинці надав приватний стоматолог. А матір надала розголосу цій ситуацій у соцмережах, до поліції не зверталась.

На інцидент оперативно відреагував заступник міського голови з питань медицини Юрій Поліщук:

 - Зараз ми відбираємо пояснення у працівників, будемо максимально жорстко реагувати на такі речі. Основна задача – змінні системні. По цій ситуації детально розбиратимемось. Службове розслідування вже триває. Ситуація там зрозуміла, питання у комунікації. Хамства не повинно бути, ми все будемо робити для того, щоб хамства не було особливо у медзакладах. Вони надають невідкладну допомогу усім, особливо вихідними. Це визначено давно.

Головний лікар стоматполіклініки – на лікарняному. Але з ним теж провели розмову, каже Юрій Поліщук. І додає, з працівниками стоматологічної поліклініки проводитимуть спеціальні навчання з комунікації.

Чиновник нагадав, що невідкладну допомогу у вихідні рівнянам надають саме у дорослій стоматполіклініці на вулиці Соломії Крушельницької.

Там цілодобово чергує бригада медиків. Тож будь-які відмови  – неприпустимі.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень