У Рівному знову пропонують встановити зупинку біля ЦНАПу

Три роки тому це питання активно обговорювали, втім зупинку так і не облаштували

У Рівному хочуть облаштувати зупинку громадського транспорту біля ЦНАПу. Йдеться про місце на Майдані Просвіти біля Рівненської ОДА та Центру надання адміністративних послуг. 

Таку ініціативу запропонували сьогодні, 12 квітня, під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, та соціального захисту.

Людям похилого віку та особам з інвалідністю складно добиратися до ЦНАПу, бо найближча зупинка розташована на майдані Незалежності.

Нагадаємо, три роки тому це питання активно обговорювалось. Тоді рівнянка на сайті міської ради зареєструвала петицію з вимогою встановити зупинку на вулиці Кавказькій, поблизу ЦНАПу.

Ця петиція потрапила на розгляд, набравши необхідних три сотні голосів рівнян.

На прохання рівнянки було проведено спеціальне обстеження, щоправда, рішення так і не прийняли. Попередній міський голова Рівного Володимир Хомко вважав недоцільним розпочинати проєктування зупинок громадського транспорту біля ЦНАПу.

Проведеним обстеженням встановлено, що відстань від наявних зупинок громадського транспорту, розташованих на вулицях Міцкевича, Набережна та пр.Миру, не перевищує норм, встановлених пунктом 3.2. правил розміщення зупинок.

Фото - Суспільне

Крім того, комісія зазначила, що облаштування зупинок по вулиці Кавказькій, де постійно відбувається скупчення великої кількості легкових автомобілів, несе загрозу можливих дорожньо-транспортних пригод.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень