У вбиральні рівненського ЦНАПу підірвали вибухівку (ФОТО/ВІДЕО)

Працювали правоохоронці та надзвичайники

Сьогодні о 10 ранку з Рівненського ЦНАПу евакуювали усіх відвідувачів. Під стіни приїхали рятувальники та правоохоронці. Так у центрі розпочалися антитерористичні навчання.

Усі служби цивільного захисту моделювали знешкодження терористів і наслідків їхніх дій. На місці працювали рятувальники, слідчі Нацполіції, спецпідрозділи Альфа та Корд.

Докладніше розповідає начальник штабу антитерористичного центру при СБУ у Рівненській області Олександр Пиж: 

ЦНАП обраний був на прохання органів влади, адже центр – це дуже велике скупчення людей. Відпрацювали три таких точки: евакуація населення, ліквідація наслідків, робота вибухотехнічної служби і звичайно ліквідація, знешкодження терористів, які замінували ЦНАП і сіяли хвилювання серед населення.

Хвилювання серед населення поширювали умовні терористи, проїхавши Кавказькою та стріляючи з вогнепальної зброї холостими патронами.

Їх затримали оперативники «Альфи» посеред перекритої вулиці. У чоловічій вбиральні ЦНАПу сапери виявили закладену злочинцями «умовну» бомбу.

Чималу петарду підірвали на місці. Зазначимо, що проводити навчання в ЦНАПі вирішила саме міська влада.

Наші новини у Тelegram 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень