Поблизу Рівного загинув працівник «Кроноспан»

Впав із висоти

У Рівненському районі загинув працівник. 

Як повідомляють в обласному управлінні Держпраці, нещасний випадок (падіння з висоти 25 м) стався 16 грудня на території ТзОВ «КРОНОСПАН РІВНЕ» з монтажником технологічного устаткування та пов’язаних з ним конструкцій ТОВ «НОВОМОНТАЖ».

Наказом Управління утворено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Спеціальне розслідування мають провести в термін з 20.12.2021 по 12.01.2022 включно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень