У Рівному відкрився Центр арттерапії для вимушено переміщених людей (ФОТО)

Кваліфіковані психологи проводять безплатні групові заняття, індивідуальні консультації та цікаві майстер-класи

У Рівному стартували заняття з арттерапії для вимушено переміщених осіб. Їх проводять у школі №18 (вул. Карпинського, 15-А) щоденно.

У Центрі проводяться групові заняття, індивідуальні консультації, цікаві майстер-класи та, звісно, надається допомога у кризових ситуацій.

 

Всі послуги для вимушено переміщених осіб безплатні.

Команда Центру складається з 14 дипломованих фахівців, серед яких штатні психологи навчально-виховних об’єднань Рівненської області, психологи Рівненського інклюзивно-ресурсного центру та «Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей», дві кандидатки наук кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, психолог військової структури, професор кафедри психології та педагогіки Київського міжнародного  університету.

Всі фахівці  пройшли або  проходять спеціалізоване навчання з арттерапії та супервізії у британських супервізорів та ізраїльських кризових психологів.

Арттерапія – це метод психотерапії, що використовують для лікування та психокорекції через художні засоби. Цей метод на практиці вже показав свою дієвість та результативність.

У своїй роботі артпсихологи Центру використовують малювання восковими олівцями, фарбами, воском, ліплення, музику, книги, акторську майстерність тощо. Використовуються лише безпечні, апробовані та надійні методики та матеріали. Діяльність Центру побудована відповідно до міжнародних протоколів та етичних стандартів психологів.

Всі ці художні засоби допомагають позбутися напруження та блоків в тілі, пережити кризову ситуацію та повернутися до нормального життя. Зазначимо, що діти вкрай гостро та завуальовано переживають емоції під час військових дій в Україні. Саме тому вони потребують особливої уваги з боку психологів та соціальних працівників.

Сьогодні важливо вчасно надавати кваліфіковану психологічну підтримку постраждалим, щоб надалі запобігти проявам соматичних захворювань чи психічних розладів.

Арттерапія швидко та безпечно допомагає заспокоїтися, віднайти нові сенси життя, переосмислити пережиті події, структурувати емоції та вибудувати стратегію на майбутнє. Будь-які заняття з фарбами, масляними олівцями чи глиною сприяють зціленню та саморегуляції людини.

Охочих чекають у центрі в будні з 11:00 до 15:00 за адресою: м. Рівне, вул. Карпинського, 15-А.

 

Деталі дізнавайтеся за тел. 0674760929 Ксенія Тименюк

 

Інстаграм rivne_art

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень