30 днів війни – 30 тис. переселенців: Рівненщина приймає тих, хто вимушений покинути свій дім

Найбільше людей зупинилися у Рівненському районі

Рівненщина продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб. Лише за останню добу в області вирішили залишитися майже 2,5 тис. вимушених переселенців. Загалом на території області вже зареєструвалися 30 227 людей з інших регіонів, повідомляють в ОВА.

У розрізі районів:

  • Рівненський – 17 068 осіб;
  • Дубенський – 6 660 осіб;
  • Сарненський – 4 325 осіб;
  • Вараський – 2 174 особи.

У військовій адміністрації наголошують, що вимушено евакуйовані з інших регіонів особи мають офіційно зареєструватися. Зробити це можна у ЦНАПі або в управлінні соцзахисту на території громади, у якій вони розмістилися.

Водночас кол-центр при Рівненській ОВА переміщених осіб лише поселяє.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень