У Рівному різко зросла кількість гострих кишкових інфекцій: відома причина і збудник

На щастя, перебіг хвороби легкий

У Рівному фіксують збільшення випадків гострих кишкових інфекцій. Рівняни скаржаться на розлади шлунку, слабкість, підвищення температури і навіть висипання на шкірі. Хворіють і діти, і дорослі.

В обласному центрі контролю і профілактики хвороб Радіо Трек повідомили, що сезон кишкових інфекцій – у розпалі.

Причинами нездужання є бактеріальні та вірусні збудники, зокрема, найчастіше у пацієнтів діагностують ентеровірусну інфекцію, яка передається фекально-оральним шляхом у побутових умовах і можливе навіть зараження під час купання у водоймах.

Спеціалістка відділу епіднагляду Юлія Терентьєва зауважила, що перебіг хвороби у пацієнтів легкий, усі лікуються амбулаторно, масових спалахів захворювання не фіксують. Також вона додала, що така ситуація є характерною для цього періоду року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень