У Рівному продавали дитячі іграшки, які не відповідають вимогам (ФОТО)

Фахівці управління Держпродспоживслужби провели перевірку

Дитячі іграшки,  які не відповідають встановленим вимогам, працівники обласного управління Держпродспоживслужби знайшли у Рівному.

Це дитячі музичні  нічники  «Черепаха» TM «LINDO».

Перевірка, яку провели фахівці Держпродспоживслужби, показала, що попередженню щодо вікового призначення (ред. 18 + міс.), яке розміщене на упакуванні, не передує слово «Увага» або «Попередження», що не відповідає вимогам технічного регламенту безпечності іграшок, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на управління Держпродспоживслужби Рівненщини.

За результатами випробувань фахівці провели оцінку ризиків та склали сценарний план.

Оцінкою критеріїв ризику визначили, що продукція – іграшка-нічник дитячий музичний «Черепаха» становить низький рівень загрози.

Втім, іграшку заборонили до продажу до того часу, доки пакування не приведуть у відповідність встановлених вимог.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень