У Рівному померла медсестра міської лікарні

Вічна пам’ять!

Сьогодні, 19 січня, з життя пішла палатна медична сестра урологічного відділення міської лікарні Рівного Світлана Харчук.

Про це повідомили на сторінці медичного закладу у Facebook.

Світлана В'ячеславівна працювала у лікарні з 1988 року, спочатку на посаді санітарки, потім – медичною сестрою. Вона назавжди залишиться у нашій пам`яті – відповідальна та старанна, чуйна, добра, щира, уважна до хворих і усіх, хто до неї звертався, – йдеться у повідомленні.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень