5-тонну кисневу бочку та нове обладнання привезли міській лікарні Рівного представники бюро ВООЗ в Україні

Як вони оцінили роботу медзакладу

Представники бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні сьогодні, 7 травня, відвідали міську лікарню Рівного.

Вони привезли міській лікарні кисневу бочку на 5 т., пацієнтський монітор екстракласу (з можливістю вимірювання інвазивного тиску, капнографією) широкого спектра використання при важких кардіохірургічних операціях та найсучасніший апарат штучної вентиляції легень преміумкласу.

Крім того, разом з очільником закладу Євгеном Кучеруком вони обговорили питання щодо лікування пацієнтів з COVID-19, потреби закладу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту. А також можливості ПЛР-лабораторії, проблеми терапії та кисне забезпечення хворих з коронавірусною інфекцією та проблеми антибіотикорезистентності.

Про це йдеться на сторінці Центральної міської лікарні у Facebook.

Делегація також відвідала «чисті» відділення лікарні та оглянула відділення реанімації, де зараз перебувають  найтяжчі хворі коронавірусом.

 

Та обговорили особливості перебігу клінічної картини захворювання на сьогодні та особливості, що відмічались на початку пандемії.

Загалом представники бюро ВООЗ високо оцінили роботу закладу. Оскільки Рівне належить до міст з найнижчим  в Україні показником летальності від коронавірусу.  

До слова, представники Бюро ВООЗ відвідали міську лікарню не вперше.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень