У Рівному готуються до будівництва нових очисних споруд, - водоканал

Уже готують графік на проведення тендерів для масштабного проєкту

Рівне – за крок до нових очисних споруд. Сьогодні, 18 лютого, у «Рівнеоблводоканалі» відбулася робоча зустріч фахівців підприємства з представниками «Egis Ukrainе» та Міністерства розвитку громад та територій України.

Метою зустрічі була підготовка графіку на проведення тендерів для проєкту «Комплексна модернізація систем централізованого водопостачання та водовідведення міст Рівненської області в межах балансової належності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

Цей проєкт розроблено у рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України та Міністерством фінансів України.

Він передбачає залучення кредиту в сумі 26,5 млн. євро від Європейського інвестиційного банку.

 

Відсоткова ставка становить всього 3% з пільговим періодом на вісім років.

 

За цей час мають побудувати та ввести в експлуатацію нові очисні споруди.

Детальну інформацію про цей проєкт можна дізнатися на сайті водоканалу та у соціальних мережах. Відповідний проєкт фінансується Європейським інвестиційним банком та реалізується спільно з Міністерством розвитку громад та територій України в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України».

«Egis Ukrainе» представляли Ульян Білоткач – ключовий експерт з водопостачання, Бенуа Плейж — керівник групи консультантів, які надають технічну допомогу в реалізації проєкту щодо будівництва нових очисних споруд у Рівному,  Ігор Воробей – представник ГУПП при Міністерстві розвитку громад та територій України.

Резюмуючи представники «Egis Ukrainе» і Міністерства розвитку громад та територій України погодили графік проведення тендерів для проєкту та  зауважили, що зустріч була інформативною, а нововведення, які впроваджує директор підприємства Андрій Карауш – важливі.

Також вони запевнили, що будуть підтримувати та допомагати «Рівнеоблводоканалу» втілити проєкт будівництва нових очисних споруд.

Директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш наголосив, що  реалізація проєкту — це надважливе завдання для мешканців міста та області. В результаті зустрічі наша громада стала ще на крок ближче до Європейських стандартів у сфері водопостачання і водовідведення.

Джерело: «Рівнеоблводоканал» 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень