Депутати Рівнеради просять не допустити утворення таборів біженців на території країни (ФОТО)

Відповідне звернення підготували до керівництва держави

У Рівному сьогодні проходить друге пленарне засідання сесії міської ради. Анонсованих пікетів під стінами міської ради – немає.

Головно депутати працюватимуть із питаннями, які не встигли розглянути минулого разу. Переважно усі вони – земельні, і низку нових тільки зараз внесуть до порядку денного.

Зокрема до розгляду додали проєкт рішення про звернення до керівництва країни щодо недопущення таборів біженців на території України. Нині в парламенті готують відповідний законопроєкт.

Також міська рада підтримала рішення про компенсацію на цей опалювальний період 200 мільйонів гривень «Рівнетеплоенерго» за те, що тарифи на тепло лишилися на рівні минулого року.

Серед депутатів виникли дискусії щодо суми. Мовляв, хто її підраховував, і як вийшли саме на цю цифру. Тож вирішили, що показання лічильників передаватимуть і в управління економіки, щоб там вели підрахунки.

Ухвалена програма – це лише декларація намірів. Для виплати компенсації потрібні додаткові рішення. Остаточне рішення щодо виділення грошей ухвалять на сесії 23 грудня. 

Тепловики кажуть, що до 30 грудня мають сплатити за газ понад 40 млн грн.

Якщо не встигнуть – блакитне паливо для них здорожчає майже ушестеро. І замість 7 грн за куб доведеться платити більш як 40. 

Між тим, у міжсесійний період місто відремонтувало залу засідань Рівнеради, тож сьогодні депутати працюють в оновленому приміщенні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень