У Рівному 7 працівників потрапили під скорочення

Бо немає для них роботи

Сімох працівників Департаменту соцполітику у Рівному відправили на скорочення. Таке розпорядження видав міський голова. Усі претенденти на звільнення – жінки, вони спеціалісти управління державних соцреформ та соцвиплат.

Причиною звільнення стали зміни в призначенні субсидій, тепер цим займатиметься пенсійний фонд, пояснив керівник департаменту соцполітики Сергій Черній.

- Попри те, що у департаменті провели переформатування відділів, створили відділи для роботи з внутрішньо переміщеними особами та ветеранами, немає можливості забезпечити усіх фахівців роботою.

 

 

Тож семеро працівників працюють лише до 31 липня.

Зауважимо, що загалом у міському департаменті соцполітики налічують 119 працівників і це майже 20% від загальної кількості працівників апарату Рівнеради.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень