У рівненському ліцеї знайшли вибухівку: В одному із закладів міста відбулися спеціальні навчання

На місці були всі екстрені служби

У навчальному закладі Рівного знайшли вибухівку, яку підклав невідомий чоловік. За такою легендою в одному з ліцеїв міста відбулися тактико-спеціальні навчання.

На місце події виїхали всі екстрені служби: поліцейські, рятувальники, медики, аварійна бригада газу, представники СБУ та департаменту освіти.

З ліцею всіх евакуювали, а приміщення із «небезпечною знахідкою» взяли під охорону. Вибухотехніки оглянули невідому коробку та вилучили її. Насамкінець заклад обстежили кінолог зі своїм чотирилапим напарником Каєм.

Поліцейські закликають жителів області триматися якомога далі від  небезпечних предметів. У разі їх виявлення варто звернутися до професіоналів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень