У Рівненській облраді ліквідують кілька комісій

А ще у декількох зміняться назви  

Одні ліквідують, інші – перейменують. Йдеться про постійні комісії обласної ради. У проєкті рішення Рівненської облради, який побачив світ 24 серпня, пропонується ліквідувати постійні комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, а також з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

Крім того, пропонується змінити  назви:

  • постійної комісії з економічних питань та комунальної власності на «постійну комісію з економічних питань, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури»;
  • постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села на «постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин, місцевого самоврядування та європейської інтеграції».

Депутатам, що входили до складу постійних комісій обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, а також з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції, пропонують визначитись щодо входження до складу  іншої постійної комісії обласної ради.

Що зміниться у роботі облради після цього - покаже лише час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень