У Рівненській облраді ліквідують кілька комісій

А ще у декількох зміняться назви  

Одні ліквідують, інші – перейменують. Йдеться про постійні комісії обласної ради. У проєкті рішення Рівненської облради, який побачив світ 24 серпня, пропонується ліквідувати постійні комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, а також з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції.

Крім того, пропонується змінити  назви:

  • постійної комісії з економічних питань та комунальної власності на «постійну комісію з економічних питань, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури»;
  • постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села на «постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин, місцевого самоврядування та європейської інтеграції».

Депутатам, що входили до складу постійних комісій обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, а також з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції, пропонують визначитись щодо входження до складу  іншої постійної комісії обласної ради.

Що зміниться у роботі облради після цього - покаже лише час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень