У ПФУ розповіли, кому з пенсіонерів встановлено мінімальну пенсію у розмірі 2680 грн

Це ніяк не стосується майбутнього перегляду пенсій у грудні

Підвищення з 1 жовтня мінімальної заробітної плати в країні з 6500 до 6700 грн позначилося і на мінімальній пенсії, яка прив'язана до цього соціального показника. І минулого місяця вона зросла до 2680 грн.

Таку суму на сьогодні отримують близько 1,5 млн пенсіонерів віком від 65 років, які мають необхідний стаж (чоловіки – не менш як 35 років, жінки – щонайменше 30 років). Про це повідомили у Пенсійному фонді.

Водночас, для пенсіонерів від 70 років із необхідним стажем розмір мінімальної пенсії у жовтні збільшився до 3000 грн.

Ще для 2,8 млн осіб поважного віку через проведений перерахунок пенсії зросли в середньому на 231 грн.

А до пенсій 1,2 млн осіб у віці від 70 до 75 років, які отримують виплату меншу за 10 340 грн, тепер щомісяця доплачується компенсація у розмірі до 300 грн.

Звичайний розмір пенсії в Україні на 1 жовтня становив 4539,4 грн.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень