Солідна доплата для тих, хто зібрався на пенсію: дехто отримає плюс 10 виплат відразу

Розповідаємо, для кого передбачили такі умови виходу на заслужений відпочинок

У разі виходу на пенсію педагогічні працівники можуть розраховувати на виплату 10 пенсій відразу. Але отримати таку допомогу зможуть не всі - є певні умови, які потрібно виконати.

«Чому я, вийшовши на пенсію у 2021 році з педагогічним стажем 50 років, не отримала додаткових 10 окладів? Чи можу я отримати 10 пенсій, які надають після виходу на пенсію, якщо мені їх не нарахували?» – запитує мешканка Вінницької області.

У Пенсійному фонді відповідають, що право на виплату грошової допомоги у розмірі 10 місячних пенсій станом на день її призначення мають:

  • жінки, які на день досягнення пенсійного віку працювали в установах освіти державної чи комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років, та мали 30 років страхового стажу на таких посадах, а також, якщо вони до цього не отримували будь-якої пенсії;
  • для чоловіків умови такі ж, тільки страховий стаж має становити щонайменше 35 років.

Якщо всі умови виконані, а допомогу у розмірі 10 пенсій людина не отримала, вона може звернутись до органів ПФУ з відповідною заявою.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень