У Німеччині збільшують розмір допомоги для біженців з України

Зміни будуть через кілька місяців, розповідаємо про нові розміри виплат

З 1 січня 2023 року у Німеччині, де з 1 вересня змінилися правила перебування для вимушених переселенців з України, вирішили також видавати на 50 євро більше тим, хто потребує фінансової допомоги.

Про це повідомляє видання «Redaktionsnetzwerk Deutschland» з посиланням на проєкт федерального міністра праці Хубертуса Хайля.

Так, українських біженців, яким навесні виплачували допомогу для пошуку житла, з 1 червня перевели у новий правовий статус. Вже влітку українці підпадали під дію базової допомоги із безробіття Hartz IV, яку призначає центр зайнятості.

 

У зв'язку з інфляцією розмір допомоги по безробіттю для громадян Німеччини мають переглянуто. Те саме підвищення розміру виплат торкнеться і громадян України, які мають статус тимчасового захисту.

Відомо, що найбільше зростання передбачене для одиноких дорослих або ж батьків-одинаків – їм платитимуть на 53 євро більше, при цьому загальний розмір виплат зросте до 502 євро.

Інші категорії отримуватимуть стільки:

  • повнолітні громадяни отримуватимуть 451 євро (замість нинішніх 404 євро, відповідно);
  • діти від 14 до 17 років – 420 євро (замість 376 євро);
  • діти від 6 до 13 років – 348 євро (замість 311 євро);
  • діти до 5 років - 318 євро (замість 285 євро).

Джерело: finance.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень