У Німеччині збільшують розмір допомоги для біженців з України

Зміни будуть через кілька місяців, розповідаємо про нові розміри виплат

З 1 січня 2023 року у Німеччині, де з 1 вересня змінилися правила перебування для вимушених переселенців з України, вирішили також видавати на 50 євро більше тим, хто потребує фінансової допомоги.

Про це повідомляє видання «Redaktionsnetzwerk Deutschland» з посиланням на проєкт федерального міністра праці Хубертуса Хайля.

Так, українських біженців, яким навесні виплачували допомогу для пошуку житла, з 1 червня перевели у новий правовий статус. Вже влітку українці підпадали під дію базової допомоги із безробіття Hartz IV, яку призначає центр зайнятості.

 

У зв'язку з інфляцією розмір допомоги по безробіттю для громадян Німеччини мають переглянуто. Те саме підвищення розміру виплат торкнеться і громадян України, які мають статус тимчасового захисту.

Відомо, що найбільше зростання передбачене для одиноких дорослих або ж батьків-одинаків – їм платитимуть на 53 євро більше, при цьому загальний розмір виплат зросте до 502 євро.

Інші категорії отримуватимуть стільки:

  • повнолітні громадяни отримуватимуть 451 євро (замість нинішніх 404 євро, відповідно);
  • діти від 14 до 17 років – 420 євро (замість 376 євро);
  • діти від 6 до 13 років – 348 євро (замість 311 євро);
  • діти до 5 років - 318 євро (замість 285 євро).

Джерело: finance.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень