По 2200 грн на місяць: Допомога для українців, яку можна отримувати більш як 3 місяці

Оформити її можуть як ВПО, так і громадяни без такого статусу

Ще 10 тис. українців отримають по 6600 грн від незалежної благодійної організації Handicap International. Вона надаватиме допомогу постраждалим від війни завдяки підписанню 23 серпня меморандуму про співпрацю з Мінсоцполітики України.

Про яку допомогу йдеться?

Йдеться про 2200 грн на місяць, які надходитимуть людині протягом 3-х місяців - з можливістю продовжити надання коштів, залежно від потреб людини.

Хто може претендувати на допомогу?

Допомогу нададуть 10 тис. українцям, які постраждали від бойових дій – як внутрішньо переміщеним особам, так і особам без статусу ВПО.

Отримувачів обиратимуть серед зареєстрованих на платформі єДопомога.

Окрім цього, організація розглядає можливість надання допомоги особам з інвалідністю, зокрема у протезуванні та забезпеченні технічними засобами реабілітації, а також забезпечення послуг з проживання та догляду людям, які не можуть самостійно про себе подбати.

Довідково: Handicap International — недержавна організація, створена в 1982 році для надання допомоги у таборах біженців у Камбоджі і Таїланді.

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень