По 2200 грн на місяць: Допомога для українців, яку можна отримувати більш як 3 місяці

Оформити її можуть як ВПО, так і громадяни без такого статусу

Ще 10 тис. українців отримають по 6600 грн від незалежної благодійної організації Handicap International. Вона надаватиме допомогу постраждалим від війни завдяки підписанню 23 серпня меморандуму про співпрацю з Мінсоцполітики України.

Про яку допомогу йдеться?

Йдеться про 2200 грн на місяць, які надходитимуть людині протягом 3-х місяців - з можливістю продовжити надання коштів, залежно від потреб людини.

Хто може претендувати на допомогу?

Допомогу нададуть 10 тис. українцям, які постраждали від бойових дій – як внутрішньо переміщеним особам, так і особам без статусу ВПО.

Отримувачів обиратимуть серед зареєстрованих на платформі єДопомога.

Окрім цього, організація розглядає можливість надання допомоги особам з інвалідністю, зокрема у протезуванні та забезпеченні технічними засобами реабілітації, а також забезпечення послуг з проживання та догляду людям, які не можуть самостійно про себе подбати.

Довідково: Handicap International — недержавна організація, створена в 1982 році для надання допомоги у таборах біженців у Камбоджі і Таїланді.

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень