Для деяких ВПО підготували окрему допомогу у 20 тис. грн. Хто саме у списку?

Подавати заявку можна прямо зараз, гроші надійдуть менш як за місяць

Деякі переселенці, які оформили статус ВПО, мають право на отримання одноразової виплати у розмірі 20 000 грн. Йдеться про членів родин Захисників або Захисниць, які:

  • мають власний бізнес;
  • зареєстровані як ФОП або самозайнята особа;
  • мають чинний статус ВПО, набутий після 24 лютого 2022 року (початку повномасштабної війни росії проти України).

Отже, отримати грошову допомогу можуть ветерани і ветеранки, їхні дружини або чоловіки, батьки, діти (у т.ч. усиновлені) УБД, а також родичі загиблих захисників та героїв Небесної сотні.

Як подати заявку і які документи треба?

Продовження виплати грантових грошей у розмірі 20 тис. грн здійснюється коштом Українського ветеранського фонду для відшкодування витрат, пов’язаних із веденням ветеранського бізнесу.

Заявку на отримання коштів подається на сайті Українського ветеранського фонду в розділі мікрофінансування бізнесу за цим посиланням.

Для отримання фінансової підтримки попередньо треба подати документи, а саме:

  • паспорт заявника з пропискою;
  • довідку ВПО (скріншот з «Дії» не підходить!!);
  • виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу;
  • документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
  • документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
  • документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).

Строк розгляду заявок триває до 10 днів, після чого приймається рішення щодо надання коштів. Якщо дані заявника задовольняють вимоги, то після перевірки документів і схвалення заявки кошти нададуть протягом 10 днів.

Програма мікрофінансування ветеранського підприємництва триватиме до закінчення дії воєнного стану.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень