У них наче кілька життів: чотири знаки Зодіаку, які народилися у сорочці

Цих пестунчиків долі оберігають янголи-охоронці

ОВНИ

У найбільш небезпечні моменти життя Овни діють так, наче мають підказки.  В критичних ситуаціях вони організовані та кмітливі.

На роботі в Овнів не буває серйозних проблем, адже в потрібний момент у них відкривається друге дихання. І що важливо, навіть хвороби підкошують їх не часто. 

ЛЕВИ

Ці люди точно мають дар передбачати майбутнє. Інтуїція допомагає розпізнати сумнівні справи та ненадійних людей. Критичні ситуації для них - це просто перевірка власних сил.

На долю Левів може випадати одразу кілька дійсно небезпечних моментів, але вони з усім упораються та почнуть нове життя з чистого аркуша паперу. 

СКОРПІОНИ

Зірки успіху супроводжують Скорпіонів все життя. Вони вміють скеровувати власні сили у потрібному напрямку й виходять переможцями з будь-яких суперечок.

Вони застраховані від неприємностей практично з перших днів життя. Якщо якоїсь миті їм здається, що життя не задалося, вони просто починають нове.

ВОДОЛІЇ

Водолії мають супер здатність – після будь-якого важкого випробування вони про нього забувають. Вони не чіпляються за минуле, і не дозволяють помилкам попередніх років дратувати їхнє сумління.

Живучі й везучі, а все завдяки позитивному настрою та внутрішній енергії. Водолії живуть сьогоднішнім днем, а їхня внутрішня сила – їх головний оберіг.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень