Три знаки Зодіаку — найбільші заздрісники

Не існує ідеальних людей

Заздрість – це двояке почуття, яке може і мотивувати, і заважати жити повноцінно. Не існує ідеальних людей, які жодного разу у житті не відчували заздрості. Але є три знаки Зодіаку, які найчастіше відчувають заздрість і не завжди можуть це контролювати.

Овен

Вони часто відчувають заздрість, але ретельно приховують її. Інколи навіть перемоги та успіхи близьких викликають у них не найкращі емоції, адже Овни прагнуть бути найкращими у всьому. І це стосується навіть тих сфер життя, які їх не надто цікавлять.

Лев

Леви звикли відчувати перевагу над іншими. Вони прагнуть всього найкращого тільки собі, тому чужі успіхи змушують Левів ставати дуже неприязними, оскільки заздрість може спровокувати навіть намагання зашкодити щасливчикам.

Скорпіон

Представники цього знаку Зодіаку загалом не вміють та й не дуже хочуть стримувати свої емоції. Ба більше, коли випадає нагода, за словом у кишеню не лізуть. Тому часто вони не думають, що говорять чи роблять. Тож коли вони заздрять, точно цього не приховують.

Джерело: coffeewithmilk

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень