Три знаки Зодіаку — найбільші заздрісники

Не існує ідеальних людей

Заздрість – це двояке почуття, яке може і мотивувати, і заважати жити повноцінно. Не існує ідеальних людей, які жодного разу у житті не відчували заздрості. Але є три знаки Зодіаку, які найчастіше відчувають заздрість і не завжди можуть це контролювати.

Овен

Вони часто відчувають заздрість, але ретельно приховують її. Інколи навіть перемоги та успіхи близьких викликають у них не найкращі емоції, адже Овни прагнуть бути найкращими у всьому. І це стосується навіть тих сфер життя, які їх не надто цікавлять.

Лев

Леви звикли відчувати перевагу над іншими. Вони прагнуть всього найкращого тільки собі, тому чужі успіхи змушують Левів ставати дуже неприязними, оскільки заздрість може спровокувати навіть намагання зашкодити щасливчикам.

Скорпіон

Представники цього знаку Зодіаку загалом не вміють та й не дуже хочуть стримувати свої емоції. Ба більше, коли випадає нагода, за словом у кишеню не лізуть. Тому часто вони не думають, що говорять чи роблять. Тож коли вони заздрять, точно цього не приховують.

Джерело: coffeewithmilk

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень