У Нетішині з’явилася гаряча вода. ХАЕС готує місто до зими

Тривають планові ремонти

Підготовкою міста атомників до зимового періоду займається комунальне господарство Хмельницької АЕС. Вже другий рік поспіль комунальне господарство ХАЕС власним коштом проводять об’ємні та дорогі модернізаційні роботи теплової мережі.

- Традиційно розроблюються графіки ремонтних робіт, яких ми намагаємося дотримуватися. Нині виконуємо заміну аварійно найнебезпечнішої ділянки підземного магістрального трубопроводу теплової мережі: уже замінили 220 метрів труби діаметром 600 міліметрів.

 

Для цього використовуються сучасні технології, укладаються попередньо ізольовані труби, застосовуються новітні теплові компенсатори. Наразі монтажні роботи уже виконані, - зазначив Андрій Данилюк.

Гідравлічні випробування на відремонтованій ділянці вже провели, і у Нетішині відновили гаряче водопостачання. За рішенням комісії тепломережу прийняли в експлуатацію. 

Також виконуються згідно з плановими графіками роботи із ремонту теплових пунктів, у тому числі заміни тепло водопідігрівачів, які відпрацювали свій ресурс і не підлягають подальшій експлуатації. Із сімнадцяти наявних теплопунктів станом на кінець липня відремонтували десять.

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду виконуються роботи й на промисловому майданчику Хмельницької АЕС. Завершено ремонт підігрівачів мережевої води на двох енергоблоках, виконується ремонт котлів пускорезервної котельні.

Підготували на ХАЕС запаси паливно-мастильних матеріалів на зиму. Вистачить й запасів питної води. Усі наявні свердловини, які експлуатує Хмельницька АЕС, працюють безперебійно. 

Відповідно до планів усі мережі до роботи взимку мають підготувати на кінець вересня. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень