У Луцьку зібрали понад 600 кг російської макулатури, аби витирати нею дупу (ВІДЕО)

Залишки радянщини принесла як молодь, так і люди похилого віку

Кілограми російських книг, які раніше зберігалися на полицях лучан, – тепер принесуть користь. Їх упродовж десяти днів збирали у луцькому Палаці культури та його філіях. І вже відправили на переробку.

Скільки російської макулатури вдалося зібрати, що із неї виготовлять, та як це допоможе нашим військовим – розповіли у сюжеті луцького 12 каналу.

Російська література роками вкривалася пилом у домівках лучан. Аби від неї була користь, Анатолій вирішив десятки радянських книг зі своїх полиць віднести у Палац культури.

 

Він каже, що приніс приблизно 40 кілограмів макулатури. Прощатися із цими книгами, за словами чоловіка, було не шкода.

До Палацу культури у Луцьку та його філій у селах приносили залишки радянщини як молодь, так і люди похилого віку.

Книги забрали на переробку. Обіцяють, що невдовзі із кожної російської книги буде користь. 

— Далі ми його пресуємо у кубики. Потім відправляємо ці кубики на переробку на заводи в інші області.

 

З них виробляють, наприклад, туалетний папір, стаканчики для кави тощо, – розповів заготівельник Дмитро Швабюк.

До слова, користь буде і для наших захисників. Адже виручені за макулатуру кошти витратять на необхідні їм речі.

Деталі – у відео.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень