Може зникнути туалетний папір: Україна на порозі нового дефіциту

Про це попереджують експерти

Через війну Україна зазнає серйозних економічних втрат. На цьому фоні періодично виникає дефіцит на різні товари. Раніше з полиць магазинів зникла сіль та подорожчали основні продукти харчування.

Тепер в Україні може бути дефіцит туалетного паперу

Йдеться про «Обухів-65». Він займає левову частку цього сегменту продукції у країні, тому туалетний папір взагалі може стати дефіцитом.

Причиною цього є закриття Київського картонно-паперового комбінату, який випускає знамениту марку туалетного паперу. Загроза закриття нависла над підприємством через ймовірне російське громадянство його бенефіціара Володимира Крупчака. Хоча є інформація, що власник комбінату відмовився від російського громадянства ще у 2007 році.

До того ж керівництво Київського КПК підозрюють у несплаті податків. Через ці підозри на комбінаті пройшли обшуки.

 

Майно та активи Київського КПК були заарештовані.

Аналітик Олександр Кочетков каже, якщо арешт з майна підприємства не знімуть, і його роботу не відновлять, це відчують споживачі усієї України. Якісний туалетний папір може стати дефіцитом, а натомість нішу заповнять неякісні підробки популярного бренду. Також без роботи лишаться понад 2,5 тисячі працівників комбінату.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень