Чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг

Військовий експерт дав відповідь

Ворог продовжує обстрілювати місто Кривий Ріг, що на Дніпропетровщині.  

У напрямку міста постійно працюють сили та засоби української ППО, але застосування ворогом надзвукових ракет «Кинджал» та крилатих ракет типу «Іскандер-К» не дозволяє захищати місто від обстрілів, розповів військовий експерт Олег Жданов.

Олег Жданов
Олег Жданов

ППО в напрямку Кривого Рогу, звичайно, працює, але місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет «Кинджал», хоча цьому нема офіційних підтверджень. Це  надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль, – каже Олег Жданов.

Крім того, експерт розповів, що ворог застосовував крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх «не бачать».

Скажімо, ракета «Іскандер-К» летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. Окрім того, крилата ракета летить не за математичною траєкторією,  вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту, – пояснив експерт.  

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень