Чому ППО не збиває ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг

Військовий експерт дав відповідь

Ворог продовжує обстрілювати місто Кривий Ріг, що на Дніпропетровщині.  

У напрямку міста постійно працюють сили та засоби української ППО, але застосування ворогом надзвукових ракет «Кинджал» та крилатих ракет типу «Іскандер-К» не дозволяє захищати місто від обстрілів, розповів військовий експерт Олег Жданов.

Олег Жданов
Олег Жданов

ППО в напрямку Кривого Рогу, звичайно, працює, але місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет «Кинджал», хоча цьому нема офіційних підтверджень. Це  надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль, – каже Олег Жданов.

Крім того, експерт розповів, що ворог застосовував крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх «не бачать».

Скажімо, ракета «Іскандер-К» летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. Окрім того, крилата ракета летить не за математичною траєкторією,  вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту, – пояснив експерт.  

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень