Сьогодні — День пам’яті українських журналістів: Скільки працівників ЗМІ загинуло за місяці війни

Їх майже чотири десятки

Щороку в третю п’ятницю вересня в Україні вшановують пам’ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків.

Професія журналіста є однією з найнебезпечніших. За роки незалежності в Україні загинуло понад 100 працівників ЗМІ. Їх вбивали, вони помирали за нез’ясованих обставин.

За місяці повномасштабної війни росії проти України загинув не один журналіст. Росія позбавила життя 39 працівників ЗМІ. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

В День пам'яті загиблих журналістів вшановуємо пам’ять наших борців передової інформаційного фронту. Бути журналістом сьогодні – це бути готовим віддати своє життя, щоб доносити правду всьому світу, – зауважив Олександр Ткаченко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень