Без сліз не поглянеш: Який хліб окупанти роздають маріупольцям (ФОТО)

Люди змушені його їсти, бо грошей немає

У тимчасово окупованому Маріуполі зараз критична ситуація з продуктами. Навіть по хліб, на який страшно глянути, люди щодня вистоюють величезні черги.

Радник мера міста Петро Андрющенко розповів:

Просто його (ред. – хліба) немає. Черга. Черга. Черга. На подолання кризи окупанти видають людям безплатно хліб з пеніциліном. Тобто – цвіль. Криза – слово синонім Маріуполя при окупантах, – каже Петро Андрющенко.

У принизливій черзі за хлібом маріупольці стоять не лише через дефіцит хліба, а й тому, що більшість людей не можуть дозволити собі його купити.

У більшості жителів Маріуполя немає грошей, роботи, обіцяних захмарних виплат. Також видачу гуманітарної допомоги сильно звузили й залишили певним пільговим групам.

Самі ж маріупольці кажуть, що такий безплатний «кирпичик» їсти неможливо, він просто з борошна і води. Тому роблять з нього грінки, щоб якось це вживати в їжу.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень