Оренда квартир з правом викупу: у Києві з'явиться вигідне житло

Щоправда, придбати його зможуть не всі

У Києві незабаром з'явиться вигідне житло для киян і переселенців. Для них передбачено оренду з правом викупу.

У Київській міській адміністрації повідомили, що в столиці протягом місяця сформується фонд житла територіальної громади. Влада розробить детальний порядок розподілу такого житла.

За словами заступника голови КМДА В'ячеслава Непопа, столиця з цією метою збільшила статутний капітал комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» на 2 млрд грн.

Київ ухвалив рішення закупити житло за бюджетні кошти. Його надаватимуть тим, хто особливо потребує даху над головою і не може забезпечити себе самостійно.

- Питання забезпечення житлом городян та вимушених переселенців можна буде вирішити за рахунок здачі в оренду цього житла.

 

Це може бути як довгострокова оренда, так і оренда із правом викупу", - пояснив Непоп.

Хто зможе орендувати таке житло?

Чиновник уточнив, що за вказані гроші можна буде купити близько тисячі квартир. Очікується, що це стане альтернативою для українців, які позбавлені можливості придбати житло.

Перевага для здачі в оренду надаватиметься людям, які втратили житло на тимчасово окупованих територіях, сім'ям учасників бойових дій, а також киянам, які хочуть покращити свої житлові умови.

Раніше повідомлялося, що оренда та купівля квартир у Києві стрімко дорожчають. Минулого місяця вартість квадратного метра житла у столиці становила 59 434 грн. Це на 32,1% більше у порівнянні з лютим поточного року.

Джерело: biz.today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень