У Кривому Розі чоловік просто в магазині спробував зґвалтувати продавчиню (ВІДЕО)

Глянув і щось на нього найшло?

В одному з магазинів одягу у Кривому Розі невідомий чоловік намагався зґвалтувати продавчиню, повідомляють місцеві ЗМІ.

Як пише НВ, відео інциденту було оприлюднено у міських пабліках.

На ньому видно, як невідомий кличе жінку, щоб вона показала йому товар, і в якийсь момент нападає на неї, намагаючись схопити за ноги.

https://youtu.be/42BybROy6LYВідео з камери спостереження зафіксувало все, як було


Своєю чергою продавчиня спробувала вирватися, але зловмисник не збирався відступати й почав хапати її за кофту.

Згідно з інформацією з соцмереж, потерпілій у підсумку вдалося відбитися від зловмисника.

Люди цю подію коментують по-різному:

- Нихера себе, что за беспредел!

 

- Дивно, що він в ній знайшов?

 

- Як же це всьотакі сексопільно звучить – продавчиня 
Жоще тільки – психологиня

 

- Крівой Рох Стайл
і на шапці PARIS  написано

 

- З цього криворожця такий ґвалтівник, як з іншого криворожця президент. Обоє якісь… малахольні… і криворукі.

 

- У продавчині тре брати по-настоящєму страшних бабів, а нє сексопільних, шалено гарячих брунєток...

 

- «Не дай Бог так оголодать!»

 

У сусідній Польщі подібне уявити неможливо. Ось уривок із спогадів:
   У гуртожитку 20 українців. Будівельник Женя недільного ранку виглядає геть розбитим.
- Що сі стало? – жартома запитую із закарпатським акцентом.
- Та вчора напився й відвідав бордель. Зараз мені зле, голова болить…
Я виніс пляшку вина й «полікував» земляка. В процесі запитав подробиці. Далі пряма мова:
- Звичайний двоповерховий будинок. Жодної вивіски чи реклами але про нього усі знають. Заходжу. На дивані десяток красунь. Та котру я обрав веде мене у покої. Море ніжності та пристрасті. Я для неї божество. Вона мені і вино піднесе, і каву в ліжко, і цигарку припалить. Це було щось на зразок першої шлюбної ночі. Я навіть у свою партнерку закохався.
- Панянки в ротик беруть? – поцікавився я.
- Так з цього вони і починають! – відповів «закоханий».
- І яка ціна години такого палкого кохання? – поцікавився я.
- 150 злотих. Себто мій денний заробіток, - відповів Женя.
- А як люди знаходять ті будинки розпусти? Вивісок та реклами ж то немає...
- А будь-який таксист завезе бажаючого куди йому тра... 
 П .С. Там навіть відносно сексу все цивілізовано. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень